O mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie i dziękuję za jej odwiedzenie.

Nie wiem jak tutaj trafiłeś, czy mieliśmy okazję się poznać, dlatego w kilku zdaniach postaram się abyś poznał mnie nieco lepiej.

Każdy ma swoją historię, mniej lub bardziej kręta… Jak wygląda moja?

Nazywam się Katarzyna Woźniak i nigdy nie sądziłam, że będę pisać bloga! Tak, jestem tym nawet trochę przerażona (w końcu jestem umysłem ścisłym, wiec gdzie ja do pisania bloga się nadaje), ale jak widać wszystko w życiu jest możliwe, najważniejsze to być otwartym na nowe możliwości jakie pojawiają się na naszej drodze.

Od dwóch lat aktywnie szukam swojej drogi… drogi, która pozwoli mi realizować się w 100% w życiu. Sposobu na styl życia, o którym zawsze marzyłam, ale nie do końca wiedziałam w jaki sposób do niego dojść.

Ale jak do tego doszło?

Mając kilka/kilkanaście lat miałam wiele wizji na życie… widziałam siebie jako nauczycielkę, księgową, kosmetyczkę… wizji było wiele, ponieważ każde te zajęcie w jakimś stopniu sprawiało mi przyjemność.  I tak wszyło, że skończyłam szkołę ekonomiczną następnie dostałam się na studia na Uniwersytecie Medycznym na kierunku kosmetologia. Przypadek?  Nie sądzę… były to na pewno cenne doświadczenia, lekcje, które jednak pokazały mi, że nie chcę spędzić tak całego swojego życia, ponieważ po kilku latach pracy typowo biurowej byłam pewna, że to nie dla mnie, nie chciałam przez całe życie pracować przy biurku, w dodatku robiąc coś co nie wnosi wielkiej wartości do życia mojego i innych ludzi.

W miedzy czasie zostałam magistrem kosmetologii. Na pewno jest to moja pasja, całe 5 lat studiów było niesamowitą przygodą, podczas, której zdobyłam mnóstwo wartościowej praktycznej wiedzy, którą dzielę się z innymi. Sprawia mi to ogromną przyjemność, dlatego też postanowiłam założyć blog dzięki któremu będę mogła dzielić się moją wiedzą z szerszym gronem osób.

Pasja pasją, ale jak znaleźć sposób na życie, dzięki któremu będę mogła czuć się ‘wolna w 100%’?  Było to dla mnie kluczowe pytanie, które po 7 latach pracy na etacie coraz częściej pojawiało się w mojej głowie, ponieważ czułam, że jest sposób dzięki, któremu będę mogła w życiu robić to co chcę, gdzie chcę z kim chcę bez udziału ludzi nade mną, którzy mówią co i jak mam robić.

I właśnie w momencie największych rozterek ‘co zrobić ze swoim życiem’ pojawiła się propozycja dołączenia do marketingu sieciowego w jednej ze znanych polskich firm.  Na początku nie rozumiałam tego zupełnie, ale zobaczyłam w tym szanse na uzyskanie życia o jakim marzyłam. W trakcie działania wiele się nauczyłam- współpracowałam z niesamowitymi ludźmi- przede wszystkim praktykami tego biznesu, weszłam na niesamowitą ścieżkę samorozwój, uczestniczyłam w wielu wartościowych szkoleniach. Teraz mogę powiedzieć, że rozpoczęłam nową, lepszą jakościowo drogę mojego życia, która otworzyła dla mnie nowe możliwości.  Doceniam ten czas spędzony wśród fantastycznych ludzi, mających cele i wizje na inne lepsze życie. Jednak w pewnym momencie poczułam, że nie do końca znajduje się w miejscu, gdzie chciałabym być… i wtedy tez otrzymałam propozycje współpracy z nowo powstającą polską firmą z branży medycznej działającej w oparciu o marketing 4 generacji.

Po kilku spotkaniach, poznaniu ludzi i idei firmy, czułam, że to jest miejsce, w którym można wiele osiągnąć. Fantastyczni ludzie, praktycy biznesu, doskonały produkt dzięki, któremu mogę dbać kompleksowo o swoje zdrowie. Dziś już wiem, że jest to firma z ogromnym potencjałem, która na pewno zmieni życie wielu osób na lepsze- zarówno jeśli chodzi o zdrowie jak i styl życia. Dlatego jestem tutaj do dziś, rozwijam się każdego dnia, inspiruję i pomagam ludziom, którzy tak jak i ja kiedyś ‘wymyślili’ sobie inny, lepszy sposób na życie.

Każdego dnia pokazuję, że można chcieć czegoś więcej od życia, że wystarczy rozejrzeć się dookoła, spojrzeć, co świat ma nam do zaoferowania.

Jestem szczęśliwa, ponieważ żyje z perspektywą wizji lepszego życia, życia bez etatu, bez ograniczeń, wiem że można inaczej i wiem że jest to nowa lepsza droga, która na pewno będzie trwać.

Mam nadzieje, ze czytając mojego bloga, poznając mnie, Ty również zobaczysz, że wszystko jest możliwe w życiu, że można zamieniać swoje marzenia na cele i je po prostu spełniać.

Ja dziś dzięki temu, ze kiedyś byłam gotowa otworzyć się na nowe możliwości jestem na dobrej drodze do tego, aby osiągnąć styl życia, o którym zawsze marzyłam.

Dzięki temu też dziś mam coraz więcej czasu na swoje hobby, na to, aby dzielić się swoją wiedzą. Dlatego też łącząc wiedzę z zakresu kosmetologii i samorozwoju, którą nieustannie zgłębiam chcę tutaj pokazać Tobie jak ogromny wpływ mamy na swój wygląd, na zdrowie poprzez swoje myśli i nastawienie do samych siebie. Mam nadzieję, że odwiedzając moją stronę znajdziesz coś wartościowego dla siebie.

Życzę Ci, aby i Tobie udało się jak najszybciej znaleźć to, co sprawia Ci radość w życiu.

Bo jak mawia mój mentor „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”

I tego się trzymam!

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę realizacji marzeń!

 

Katarzyna Woźniak